skup katalizatorów, ceny katalizatora, cennik,auto, samochód,dojazd, odbiór, wysyłka, recykling, złomowanie, autozłom, Tłuszcz

Ceny katalizatorów ustalamy indywidualnie

Spadki i wzrosty cen metali szlachetnych na światowych giełdach mają odzwierciedlenie na dzisiejszą cenę katalizatora ... czytaj dalej »

Skup/Sprzedaż

Działamy na terenie całego kraju - proponujemy wysokie ceny skupu katalizatorów - interesują nas ilości hurtowe i detaliczne.

Analiza Chemiczna

Dzięki profesjonalnej analizie spektrometrycznej dokładnie wyceniamy wartość katalizatora ( monolitu ) pod względem zawartości metali szlachetnych.

Rozwój

Stawiamy na rozwój - poszukujemy przedstawicieli regionalnych - gwarantujemy doskonałe warunki współpracy - www.pl-cennik-katalizatorow.com


Zapotrzebowanie rynku na recykling i skup katalizatorów Tłuszcz spowodował powstanie naszej firmy już lata temu. Już teraz nasz cennik katalizatorów dostępny jest dla Ciebie !

Dzięki bezpośreniej i ścisłej współpracy z hutami i firmami przetwarzającymi stare katalizatory samochowe w Niemczech oraz Włoszech możemy zaoferować odkup w najlepszych cenach.

Konkurencyjność naszej firmy opiera się na indywidualnej wycenie każdego katalizatora!


Przetwarzamy katalizatory samochowe - prowadzimy skup w całej polsce - wysyłkowo lub na miejscu u Klienta - nasza rozwinięta sieć doświadczonych rzeczoznawców i przedstawicieli już teraz dostępna jest w Twoim mieście !

Zobacz ceny katalizatorów » Skup katalizatorów wg marki « Kliknij tutaj

Polecane


 O Nas

Lata działalności na rynku recyklingu i złomowania pojazdów spowodowało rozszerzenie działalności o zakres skupu katalizatorów samochodowych. Dzięki mobilności, wysokim ceną, skupie wysyłkowym możemy już teraz zaoferować naszym Klientom z całej Polski skup katalizatora w najlepszej możliwiej cenie. Dowiedz się więcej o nas już teraz - zapoznaj się naszą stroną firmową - Zapraszamy